top of page
NOWY KURS
  • Facebook Social Icon
  • YouTube Social  Icon

BUISNESS FENCING

 

Business fencing to skierowana do ludzi biznesu i osób poddawanych długotrwałemu stresowi kontaktowa forma odreagowania. Aby wygrać, tak jak w biznesie, szermierz musi myśleć szybciej i postrzegać więcej i dokładniej niż jego konkurent. Na styl i taktykę walki danego szermierza tak jak i na styl zarządzania wywierają wpływ zarówno cechy osobowości jak i temperament.

 

Wybór właściwego działania stanowi chyba najbardziej podstawową taktyczną umiejętność szermierza i menedżera. Jest to związane z ryzykiem, szybkością i trafnością postrzegania, wyczuciem zaskoczenia i różnymi właściwościami uwagi (poziom koncentracji, zakres, wybiórczość, podzielność, przerzutność).

 

Szermierka to nie tylko forma aktywności fizycznej ale przede wszystkim rozwój umysłu. Kształtuje ona siłe charakteru uczy planowania strategicznego i pozwala wszechstronnie ocenić przeciwnika. Dlatego też do połowy XX wieku była powszechnie stosowana w dyplomacji.

 

Jeżeli jestes indywidualstą, pracjesz w biznesie i szukasz ciekawej formy aktywności fizycznej jak równiez  odreagowania stresu Buisness fencing jest własnie dla Ciebie.

 

Zadzwoń lub napisz aby dowiedzieć się więcej!

bottom of page